| (NOVINKA) Šperky - typ | náušnica |
| (NOVINKA) Šperk - destinácia | dámske |
| Druh šperkov | semená |
| Poprava | s kameňmi |
| (NOVINKA) dokončenie | lesklý |
| Zapínanie | skrutka - balón |
| Druh | Náušnice |
| Prevedenie | Kôstky |
| Určenie | Dámske |
| (NOVÝ) dizajn | ružové zlato |
| (NOVINKA) čistota | 585/1000 |
| Materiál | Zlato - ružové |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| (NOVÁ) hmotnosť materiálu | 1,00 g |
| Kamene | Diamanty |
| Farba kameňa | Biela |
| Typ kameňov | štvorec |
| Kamene druhu | prírodný diamant |
| (NOVINKA) brúsne kamene | princezná |
| (NOVINKA) rozmer kameňov | 3,00 mm |
| (NOVINKA) kamene počítajú | 2 |
| (NOVINKA) záťažové kamene | 0.280 ct |
| (NOVINKA) farba kameňov | G - biela + |
| (NOVINKA) kamene čistoty | SI |
| Šírka ozdoby | 4 mm |
| Výška ozdoby | 4 mm |
| (NOVINKA) dĺžka | 12 mm |
| (NOVÁ) šírka | 4 mm |
Náušnice typu "pecky" patria medzi veľmi obľúbené typy náušníc, náušnice sú vhodné na každodenné nosenie aj na spoločenské akcie a pristanú každej žene! Sú vyrobené z ružového štrnásťkarátového zlata - 585/1000 v lesklej povrchovej úprave. V náušniciach sú vsadené "do pevných krapien" dva väčšie centrálne diamanty. Diamanty sú vybrúsené štvorcovým princess brusom, ktorý zaisťuje maximálnu brilanciu vybrúsených facet zo všetkých uhlov pohľadu! Vsadzovanie diamantov vykonávajú naši najskúsenejší majstri zlatníci ručne pod mikroskopom s presnosťou na 0,01 mm a preto nehrozí vypadnutie diamantov ako to býva pri strojne vyrábaných šperkoch. Náušnice na uchu vyzerajú elegantne a prirodzene!
Diamant je kráľ všetkých drahokamov a teda aj jedným z najcennejších. Diamant oplýva svojou krásou a vlastnosťami, ktoré sú oproti iným kameňom bezkonkurenčné. Slovo diamant pochádza z gréckeho „adámas“, čo v preklade znamená nezničiteľný a z toho dôvodu sa hovorí, že diamanty sú večné. Je to najtvrdší nerast, ktorý nikdy nestratí svoju hodnotu a preto sa oplatí do šperkov s diamantmi investovať! Vďaka týmto vlastnostiam sa stali symbolom, ktorý nám pripomína vzácne a dôležité okamihy nášho života – narodenie, zasnúbenie, výročie i lásku našich najbližších.
Samozrejmosťou je luxusná krabička a certifikát na diamanty a celý šperk! Náušnice boli vyrobené našimi zlatníkmi v ČR, boli skontrolované puncovým úradom, ktorý overil ich kvalitu a označil ich štátnym puncom pre danú rýdzosť.
| (NOVINKA) Šperky - typ | náušnica |
| (NOVINKA) Šperk - destinácia | dámske |
| Druh šperkov | semená |
| Poprava | s kameňmi |
| (NOVINKA) dokončenie | lesklý |
| Zapínanie | skrutka - balón |
| Druh | Náušnice |
| Prevedenie | Kôstky |
| Určenie | Dámske |
| (NOVÝ) dizajn | ružové zlato |
| (NOVINKA) čistota | 585/1000 |
| Materiál | Zlato - ružové |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| (NOVÁ) hmotnosť materiálu | 1,00 g |
| Kamene | Diamanty |
| Farba kameňa | Biela |
| Typ kameňov | štvorec |
| Kamene druhu | prírodný diamant |
| (NOVINKA) brúsne kamene | princezná |
| (NOVINKA) rozmer kameňov | 3,00 mm |
| (NOVINKA) kamene počítajú | 2 |
| (NOVINKA) záťažové kamene | 0.280 ct |
| (NOVINKA) farba kameňov | G - biela + |
| (NOVINKA) kamene čistoty | SI |
| Šírka ozdoby | 4 mm |
| Výška ozdoby | 4 mm |
| (NOVINKA) dĺžka | 12 mm |
| (NOVÁ) šírka | 4 mm |
