| Rozmer puzdra | 37 mm |
| Tvar puzdra | Okrúhly |
| Farba remienka | Oceľová |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy |
| Druh | Hodinky |
| Určenie | Dámske |
| Zobrazenie času | Analógové zobrazenie |
| Typ strojčeka | Quartz - batériové nabíjanie |
| Vodotesnosť | 100 m - možnosť potápania do max. hĺbky 8 m |
| Puzdro | Oceľ |
| Farba puzdra | Oceľová |
| Farba ciferníka | Modrá |
| Remienok | Oceľ |
Dámske športové hodinky s minerálnym sklíčkom. S vodotesnosťou 100 metrov sa hodinky stávajú funkčným doplnkom aj pri plávaní a šnorchlovaní.
Hodinky Festina predstavujú symbol prestíže a kvality, ktoré sa spájajú v jedinečnom dizajne a precíznom spracovaní. Táto značka s bohatou históriou, siahajúca až do roku 1902, je známa svojimi spoľahlivými strojčekmi a elegantným štýlom, ktorý oslovuje ako milovníkov klasiky, tak moderného dizajnu. Festina sa preslávila aj ako oficiálna časomiera cyklistických pretekov Tour de France, čo podčiarkuje jej záväzok k presnosti a výkonu. Hodinky Festina sú vyrábané s dôrazom na detaily, využívajú kvalitné materiály, ako je nerezová oceľ, zafírové sklo a prvotriedne kožené remienky. Značka ponúka širokú škálu modelov, od elegantných spoločenských hodiniek po športové chronografy. Festina je tak ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivosť, štýl a prestíž v jednom.
| Rozmer puzdra | 37 mm |
| Tvar puzdra | Okrúhly |
| Farba remienka | Oceľová |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy |
| Druh | Hodinky |
| Určenie | Dámske |
| Zobrazenie času | Analógové zobrazenie |
| Typ strojčeka | Quartz - batériové nabíjanie |
| Vodotesnosť | 100 m - možnosť potápania do max. hĺbky 8 m |
| Puzdro | Oceľ |
| Farba puzdra | Oceľová |
| Farba ciferníka | Modrá |
| Remienok | Oceľ |
