| (NOVINKA) Šperky - typ | náušnica |
| (NOVINKA) Šperk - destinácia | dámske |
| Druh šperkov | kruhy |
| Poprava | s kameňmi |
| (NOVINKA) dokončenie | lesklý |
| Zapínanie | pasívny patent |
| Druh | Náušnice |
| Prevedenie | Kruhy |
| Určenie | Dámske |
| (NOVÝ) dizajn | ružové zlato |
| (NOVINKA) čistota | 585/1000 |
| Materiál | Zlato - ružové |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| (NOVÁ) hmotnosť materiálu | 2,00 g |
| Kamene | Diamanty |
| Farba kameňa | Biela |
| Typ kameňov | okrúhle |
| Kamene druhu | prírodný diamant |
| (NOVINKA) brúsne kamene | brilantný |
| (NOVINKA) rozmer kameňov | 1,50 mm |
| (NOVINKA) kamene počítajú | 2 |
| (NOVINKA) záťažové kamene | 0,030 ct |
| (NOVINKA) farba kameňov | G - biela + |
| (NOVINKA) kamene čistoty | SI |
| Šírka ozdoby | 2,5 mm |
| (NOVINKA) dĺžka | 16 mm |
| (NOVÁ) šírka | 16 mm |
| Veľkosť - priemer náušnice | 16 mm |
Náušnice kruhy - patrí medzi vôbec najobľúbenejší typ náušníc, náušnice sú vhodné pre každodenné nosenie aj na spoločenské akcie a pristanú každej žene! Sú vyrobené z ružového štrnásťkarátového zlata - 585/1000 v lesklej povrchovej úprave. V náušniciach sú zatepané "na hladko" dva okrúhle prírodné diamanty, vybrúsené okrúhlym briliantovým brusom, ktorý zaisťuje maximálnu brilanciu vybrúsených facet zo všetkých uhlov pohľadu! Vsadzovanie diamantov vykonávajú naši najskúsenejší majstri zlatníci ručne pod mikroskopom s presnosťou na 0,01 mm a preto nehrozí vypadnutie diamantov ako to býva pri strojne vyrábaných šperkoch. Náušnice pôsobia jemným a elegantným dojmom!
Prečo si vybrať práve tieto náušnice?
• Nadčasový dizajn: Čisté línie ružového zlata vylešteného do vysokého lesku nikdy nevyjdú z módy.
• Dotyk luxusu: Precízne zasadený diamant dodáva náušniciam jemný lesk pri každom pohybe hlavy.
• Prvotriedny materiál: Vyrobené zo 14-karátového zlata (rýdzosť 585/1000), ktoré zaručuje dlhú životnosť a odolnosť.
• Pohodlné nosenie: Ľahké prevedenie s bezpečným zapínaním zaisťuje komfort po celý deň.
• Pre každú príležitosť: Sú ideálnou voľbou pre ženy, ktoré hľadajú šperk na každodenné nosenie aj výnimočné príležitosti.
Diamant je kráľ všetkých drahokamov a teda aj jedným z najcennejších. Diamant oplýva svojou krásou a vlastnosťami, ktoré sú oproti iným kameňom bezkonkurenčné....
| (NOVINKA) Šperky - typ | náušnica |
| (NOVINKA) Šperk - destinácia | dámske |
| Druh šperkov | kruhy |
| Poprava | s kameňmi |
| (NOVINKA) dokončenie | lesklý |
| Zapínanie | pasívny patent |
| Druh | Náušnice |
| Prevedenie | Kruhy |
| Určenie | Dámske |
| (NOVÝ) dizajn | ružové zlato |
| (NOVINKA) čistota | 585/1000 |
| Materiál | Zlato - ružové |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| (NOVÁ) hmotnosť materiálu | 2,00 g |
| Kamene | Diamanty |
| Farba kameňa | Biela |
| Typ kameňov | okrúhle |
| Kamene druhu | prírodný diamant |
| (NOVINKA) brúsne kamene | brilantný |
| (NOVINKA) rozmer kameňov | 1,50 mm |
| (NOVINKA) kamene počítajú | 2 |
| (NOVINKA) záťažové kamene | 0,030 ct |
| (NOVINKA) farba kameňov | G - biela + |
| (NOVINKA) kamene čistoty | SI |
| Šírka ozdoby | 2,5 mm |
| (NOVINKA) dĺžka | 16 mm |
| (NOVÁ) šírka | 16 mm |
| Veľkosť - priemer náušnice | 16 mm |
