| (NOVINKA) Šperky - typ | náušnica |
| (NOVINKA) Šperk - destinácia | dámske |
| Druh šperkov | semená |
| Poprava | s kameňmi |
| (NOVINKA) dokončenie | lesklý |
| Zapínanie | skrutka - balón |
| Druh | Náušnice |
| Prevedenie | Kôstky |
| Určenie | Dámske |
| (NOVÝ) dizajn | biele zlato |
| (NOVINKA) čistota | 585/1000 |
| Materiál | Zlato - biele |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| (NOVÁ) hmotnosť materiálu | 1,00 g |
| Kamene | Diamanty |
| Farba kameňa | Čierna |
| Typ kameňov | štvorec |
| Kamene druhu | prírodný diamant |
| (NOVINKA) brúsne kamene | princezná |
| (NOVINKA) rozmer kameňov | 3,00 mm |
| (NOVINKA) kamene počítajú | 2 |
| (NOVINKA) záťažové kamene | 0.280 ct |
| (NOVINKA) farba kameňov | čierna - Čierna |
| (NOVINKA) kamene čistoty | nie je určené pre čiernu farbu |
| Šírka ozdoby | 4 mm |
| Výška ozdoby | 4 mm |
| (NOVINKA) dĺžka | 12 mm |
| (NOVÁ) šírka | 4 mm |
Náušnice typu "pecky" patria medzi veľmi obľúbené typy náušníc, náušnice sú vhodné na každodenné nosenie aj na spoločenské akcie a pristanú každej žene! Sú vyrobené z bieleho štrnásťkarátového zlata - 585/1000 v lesklej povrchovej úprave. V náušniciach sú vsadené "do pevných krapien" dva väčšie centrálne diamanty čiernej farby. Diamanty sú vybrúsené štvorcovým princess brusom. Vsadzovanie diamantov vykonávajú naši najskúsenejší majstri zlatníci ručne pod mikroskopom s presnosťou na 0,01 mm a preto nehrozí vypadnutie diamantov ako to býva pri strojne vyrábaných šperkoch. Náušnice na uchu vyzerajú elegantne a prirodzene!
Diamant je kráľ všetkých drahokamov a teda aj jedným z najcennejších. Čierny diamant je typ diamantu, ktorý je prírodne sfarbený do čierna. Toto sfarbenie vzniká tak, keď sú v procese vzniku diamantu prítomné látky ako grafit a hematit. Diamant oplýva svojou krásou a vlastnosťami, ktoré sú oproti iným kameňom bezkonkurenčné. Slovo diamant pochádza z gréckeho „adámas“, čo v preklade znamená nezničiteľný a z toho dôvodu sa hovorí, že diamanty sú večné. Je to najtvrdší nerast, ktorý nikdy nestratí svoju hodnotu a preto sa oplatí do šperkov s diamantmi investovať! Vďaka týmto vlastnostiam sa stali symbolom, ktorý nám pripomína vzácne a dôležité okamihy nášho života – narodenie, zasnúbenie, výročie i lásku našich najbližších.
Samozrejmosťou je luxusná krabička a certifikát na diamanty a celý šperk! Náušnice boli vyrobené našimi zlatníkmi v ČR, boli skontrolované puncovým úradom, ktorý overil ich kvalitu a označil...
| (NOVINKA) Šperky - typ | náušnica |
| (NOVINKA) Šperk - destinácia | dámske |
| Druh šperkov | semená |
| Poprava | s kameňmi |
| (NOVINKA) dokončenie | lesklý |
| Zapínanie | skrutka - balón |
| Druh | Náušnice |
| Prevedenie | Kôstky |
| Určenie | Dámske |
| (NOVÝ) dizajn | biele zlato |
| (NOVINKA) čistota | 585/1000 |
| Materiál | Zlato - biele |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| (NOVÁ) hmotnosť materiálu | 1,00 g |
| Kamene | Diamanty |
| Farba kameňa | Čierna |
| Typ kameňov | štvorec |
| Kamene druhu | prírodný diamant |
| (NOVINKA) brúsne kamene | princezná |
| (NOVINKA) rozmer kameňov | 3,00 mm |
| (NOVINKA) kamene počítajú | 2 |
| (NOVINKA) záťažové kamene | 0.280 ct |
| (NOVINKA) farba kameňov | čierna - Čierna |
| (NOVINKA) kamene čistoty | nie je určené pre čiernu farbu |
| Šírka ozdoby | 4 mm |
| Výška ozdoby | 4 mm |
| (NOVINKA) dĺžka | 12 mm |
| (NOVÁ) šírka | 4 mm |
