| (NOVINKA) Šperky - typ | snubné prstene |
| (NOVINKA) Šperk - destinácia | unisex |
| Poprava | s kameňmi |
| (NOVINKA) dokončenie | lesk/mat |
| Druh | Snubné prstene |
| Prevedenie | Prsteň |
| Určenie | Unisex |
| (NOVÝ) dizajn | biele zlato |
| (NOVINKA) čistota | 585/1000 |
| Materiál | Zlato - biele |
| Povrchová úprava | Lesk - mat |
| (NOVÁ) hmotnosť materiálu | 6,40 g |
| Kamene | Zirkóny |
| Farba kameňov | biela |
| Farba kameňa | Biela |
| Typ kameňov | okrúhle |
| Kamene druhu | zirkóny |
| (NOVINKA) brúsne kamene | signity star |
| (NOVINKA) rozmer kameňov | 1,60 mm |
| (NOVINKA) kamene počítajú | 1 |
| Šírka obrúčky | 4.0 mm |
| (NOVINKA) výška | 1,20 mm |
Hľadáte šperk, ktorý v sebe nesie čistotu moderného dizajnu a hĺbku ručnej práce? Naše snubné prstene z bieleho 14kt zlata (rýdzosť 585/1000) sú navrhnuté pre páry, ktoré milujú detaily, ktoré na prvý pohľad nebijú do očí, ale o to viac znamenajú.
Dizajn, ktorý vás spája
Dominantou týchto prsteňov je jemná, precízne gravírovaná znížená širšia pieskovaná linka, ktorá prechádza stredom celého obvodu. Táto línia symbolizuje spoločnú cestu životom, ktorá sa vinie cez každý váš deň.
Poctivá ručná výroba z našej dielne
Každý pár prsteňov prechádza rukami našich majstrov zlatníkov. Nejedná sa o masovú výrobu, ale o šperk s dušou:
| (NOVINKA) Šperky - typ | snubné prstene |
| (NOVINKA) Šperk - destinácia | unisex |
| Poprava | s kameňmi |
| (NOVINKA) dokončenie | lesk/mat |
| Druh | Snubné prstene |
| Prevedenie | Prsteň |
| Určenie | Unisex |
| (NOVÝ) dizajn | biele zlato |
| (NOVINKA) čistota | 585/1000 |
| Materiál | Zlato - biele |
| Povrchová úprava | Lesk - mat |
| (NOVÁ) hmotnosť materiálu | 6,40 g |
| Kamene | Zirkóny |
| Farba kameňov | biela |
| Farba kameňa | Biela |
| Typ kameňov | okrúhle |
| Kamene druhu | zirkóny |
| (NOVINKA) brúsne kamene | signity star |
| (NOVINKA) rozmer kameňov | 1,60 mm |
| (NOVINKA) kamene počítajú | 1 |
| Šírka obrúčky | 4.0 mm |
| (NOVINKA) výška | 1,20 mm |
